Komunističtí exponenti

plk. JUDr. Jiří Zlámal

Jiří Zlámal - ředitel okresního ředitelství PČR Přerov

Součástí týmu Výbuch vyšetřující Přerovské výbuchy, přímo se spolupodílel na uvěznění Vl. Hučína prochází soudním spisem, str. 65, 66, 137, 133, 131 a dalších.


Datum Titulek Úryvek z textu Komentář
?? Fotografie předávání vyznamenání
originál
str.1
Na fotografii první zprava při předávání politického vyznamenání v rámci boje proti třidnímu nepříteli. dále zprava kpt. STB Emil Žák, nahoře zprava Zdeněk Blaheta, náčelník STB, sovětský generál GRU (KGB), předává náčelník okr. oddělení SNB/STB pluk. František Zela.
?? Podpisy
originál
str.1
Podpisy potvrzující úzkou spolupráci Zlámala s STB na politickém případu Vl. Hučína z r. 1983, který je již rehabilitován. č spisu: VS-ČVS-452/1983 vedený Krajskou správou odbor vyšetřivání Státní bezpečnosti Ostrava.
4.10.1973 Výslech svědka
originál
str.1
originál
str.2
html
Dne 22. 8.1973 v době kolem 01.00 hod, jsem společně s nstržm, Jiřím ZLÁMALEM z Okresního oddělení VB v Přerově prováděl obchůzku v městě Přerově v ulicích Komenského, Havlíčkova a Škodova. Při procháze- ní Komenského ulicí jsem před vchodem, do provozovny PEDIKURA zjistil,že za mříží do této provozovny se na schodech nachází svitek papíru. Po tom, když jsem svitek zvedl a rozbalil, zjistil jsem, že se tam nachází 6 kusů letáčků o rozměru 10 x 5 cm zhotovených z kancelářského papíru, potištěných po obou stranách asi dětskou tiskárničkou červenou barvou heslem : " PRYČ SE SOVĚTSKOU DIKTATUROU ". Taktéž Jiří Zlámal byl zainteresován hledáním letáků.
Aktualizováno: 20.7.2003 Verze: 1 Domů: http://www.hucin.com/ Reakce: stopcommunists@yahoo.com