Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Květen 2005


Turecko v Evropě

Benjamin Kuras

Zoufáte-li nad současným stavem Evropy a chcete ji radikálně transformovat, podpořte přijetí Turecka do Evropské unie. Uspíšíte tím její ekonomický, politický, sociální a demografický kolaps, pohřbíte Evropu jako entitu západní civilizace a otevřete všechna dosud existující stavidla osvobozující islámské okupaci, která za celých třináct staletí, co se o ni islám pokouší, nebyla nikdy snadnější než dnes, protože se dá provést bez jediného švihnutí mečem a zcela demokraticky. Podle mnoha evropských mudrců, včetně českých, je to jediná naděje na záchranu Evropy, která jinak vymře na nedostatek novorozeňat a ztrátu duchovních hodnot.

Představme si, alespoň teoreticky, že turecké členství by mohlo vypadat přibližně takto:

Osmdesát milionů muslimů získá právo usadit se v kterékoli obci kteréhokoli členského státu s plnými právy místních občanů, k nimž bude patřit sociální podpora a kulturní, jazyková a náboženská práva. Velká většina z nich budou obyvatelé chudších asijských oblastí bez velkého profesního uplatnění, bez evropského typu vzdělání, se sklonem k bigotnímu výkladu islámské filozofie. Početnou menšinu budou tvořit ideologicky přesvědčení a vojensky aktivní stoupenci džihádu. S dnešními dvaceti miliony muslimů v EU již usazených budou tvořit čtvrtinu obyvatel EU. Při porodnosti sedmkrát vyšší než u Evropanů budou mít do dalších dvaceti let v Evropě většinu.

Hranice EU povedou s Iránem, Irákem a Sýrií a projdou jimi do EU další miliony muslimů, jejichž přechodu do Turecka nebude možné zabránit a kteří ve chvíli, kdy se ocitnou na půdě EU budou mít právo žádat azyl a žít na státní podpoře, dokud je rozhodnutí soudu nevyhostí, než hranice přejdou znovu. Již dnes Tureckem prochází islámský obchod s drogami, který uspokojuje tři čtvrtiny evropské poptávky. Zatím k odrazu do EU ještě využívá Bosnu a Kosovo, vstupem Turecka se ocitne rovnou "na placu". Tak jako dnes do EU přicházejí Ukrajinci, Rusové nebo Čečenci na falešné či ukradené pasy české, slovenské, nebo litevské, tak se na falešný nebo kradený pas turecký bude moci kdekoli v EU usadit kterýkoli islámský terorista a dokazujte mu, že není Turek.

Muslimská většina v Evropě si odhlasuje nastolení islámského zákona šaríjá, který si za takových okolností přeje a pokládá za fair i vůdce českých muslimů profesor Mohamed Ali Šilhavý. Zákon šarijá znamená kromě bití žen, bičování na náměstí a usekávání rukou také občanskou diskriminaci jiných náboženství, fyzickou likvidaci bezvěrců, právo zabíjet na "ochranu víry" a trest smrti pro náboženské odpadlíky, viz Salman Rushdie.

Podobnou radikální transformaci už Evropa párkrát zažila a zjevně se jí po ní stýská. Rozdíl je jen ten, že nacismus a komunismus byly recepty na pár generací, zatímco islám je věčný. Jenže snažit se na to upozornit pokrokové evropské politiky je jako vysvětlovat svaté inkvizici, že země není placatá.Zpátky