Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červen 2006


Gun! Gun!! Gun!!!

Ross Hedvíček

Pokud zrovna nežijete v Patagonii (i když i to je možné) pak vám jistě neunikla nejnovější zvířeckost ... ehm, policejní zákrok... pražské policie proti paní Kateřině Jacques. Paní Jacques je mladá žena, prý politický činná v jakési funkci, dokonce za Stranu zelených, což znamená, že asi bude mírně potrhlá, ovšem v tomhle případě stala na chodníku se svými dvěma dětmi a pokřikovala a protestovala proti průvodu neonacistů, který byl ochraňován s neonacisty sympatizující (to není žádné tajemství) pražskou policii.

Pražská policie je vůbec úžasné dílo - mladí policisté, kteří šlapou chodník a tlučou lidí jsou ve velké většině sympatizanti neonacistů, skinheadů a takové zvěře, kdežto jejich šéfové jsou bez výjimky bývalí členové KSČ - a velice dobře si rozumějí. Go figure.

Paní Kateřina Jacques může být třikrát bláznivá, ovšem v civilizované zemi, za kterou se Česká republika dnes vydává, má i bláznivá ženská právo a povinnost protestovat proti průvodu neonacistů. To aby bylo jasno. Právě došla, dosud neověřená informace pravící, že i ten, co tam pacifikuje vřeštící paní Jacquesovou, prý slouží u policie od roku 1987. Další komunista.

Videozáznam celého napadení vřeštící ženské s dvěma dětmi pražskou policii je v internetu a můžete si to prohlédnou na adrese http://webtv.idnes.cz/. A teď přijde to důležité: na tom videu jeden z policajtů, kteří "pacifikují" mladou ženskou, má v ruce pistolí. Pistoli vytaženou z pouzdra. Pistolí namířenou na povalenou ženskou, na které už klečí další policajt. Dovedete si to představit v té zlé Americe? Za něco takového by tady chudáka policajta ukřižovali a zavřeli. V Česku je to normální.

Nevěříte? Ověřte si to sami, najeďte si na 54. sekundu záznamu na http://webtv.idnes.cz/.

Je to tam, policajt drží pistoli! Ať mi teď někdo vykládá, že Česká republika není komunisticko-fašistický stát! Je to na vás...

Jako reakce na svůj předchozí článek Gun! Gun!! Gun!!!" jsem dostal několik tisíc emailu. Co mi sdělovaly, vysvětlím dále, ovšem, hned ze začátku bych rád oznámil, že jsem se zřejmě mýlil ve svém tvrzení, že policista České republiky přicmrdávající tomu, co mlátil Kateřinu Jacques, držel v ruce pistoli. Dostal jsem celkem pět vysoce kvalitních záznamů celého incidentu a větší množství fotografií přesně té padesáté čtvrté sekundy, kdy jsem nabyl dojmu, že je to pistole. Nyní jsem nucen uznat, že jsem se mýlil.

1. Na prvním záznamu je jasně vidět, že policista drží tmavomodrý kanadský pas, je jasně vidět i ta korunka ve znaku. Drží to sice dost neobvyklým způsobem, ale je to jasně kanadský pas.

2. Na druhém záznamu je jasně vidět, že policista drží tímž neobvyklým hmatem notes nebo poznámkový blok v černých kožených deskách. Není to pistole.

3. Na třetím záznamu je vidět, že to, co policista drží, je malá čtyřhranná dámská kabelka. Zda je to falešný Louis Vutton, jako měla v oblibě Šárka, Grossová není možné rozeznat. Žádná pistole.

4. Na čtvrtém záznamu je vidět, že to, co policista drží, je vysílačka Motorola, s čudlíkem nahoře a gumovou anténkou typu "prasečí ocas", která trčí dopředu. Zase žádná pistole.

5. Na pátém záznamu drží policista černý obdélníkový těžko identifikovatelný předmět, určitě ne pistoli.

Dostál jsem i řadu fotografií, výseků oné situace. Policista na žádné z nich nemá pistolí a drží různé předměty, z nich nejzajímavější se zda být na délku přeložený časopis Playboy s Paroubkem na obálce, který do kamery ukazuje sevřenou pěst se vztyčeným prostředníkem. Takže tolik k často vyžadovanému "dementi".

A pak jsem začal dělat svůj průzkum veřejného mínění, podle ohlasů z e-mailů, které mi chodily. Dělal jsem si čárky na podložce vedle počítače. Výsledky jsou zajímavé.

Plných 100% odpovědí od čtenářů, kteří bydlí mimo území České republiky, útok České policie na Kateřinu Jacques kategoricky odsoudilo. Nedostal jsem jediný e-mail od emigranta, který by to schvaloval.

Ze čtenářů, kteří bydlí v České republice, přes 99% zmlácení Kateřiny Jacques schvalovalo, protože:

a) strhla policistovi odznak (je to sběratelka odznáčku vykřikující au au au!)

b) celé zmlácení bylo jen divadlo narežírované Havlem

c) celé zmlácení bylo vyprovokováno kvůli volebním preferencím

d) Hana Marvanová jela okolo tramvají

e) je to sestra Moniky Pajerové

f) je to kráva zelená

g) měla dvě děti s francouzským trockistou a teď žije s pražským anarchistou

h) ji Bublan s Uhlem večer navštívili

i) je dobře placená z Tibetu (copyright František Fuka, obecní blázen českého internetu)

j) je to špinavá předvolení politika a je stejně lepší jít do hospody

k) neposlechla výzvy policajta k opuštění prostoru

l) v Americe taky bijou černochy, tak co? Zkuste si takhle protestovat v Americe, zabijou vás, tam je fašismus a ne v Česku

m) ona sama policajta napadla, on se jen bránil

n) na billboardu mezi Vinohrady a Žižkovem je vyfocena s Bursíkem a nejsou na ní žádná zranění vidět, takže to všechno byla lež!

Pokud chcete na vlastní oči vidět variace téhož - kliknete na tuto adresu: http://zprávy.idnes.cz/diskuse.asp?iddiskuse=A060505_114911_domácí_mia

Méně než jedno procento čtenářů z ČR k tomu nemělo žádný názor, protože stejně musí chodit každý den do práce, tak co se pro ně samé změní? Nic. Několik mi popřálo vše nejlepší a Hare hare hare Krišna. Jo, z Česka.

V mém rozesílacím seznamu je i poměrně velké množství kněží (od evangelíků, přes katolíky až po husity), kteří se mnou pravidelně po mých článcích diskutují. Tentokrát se neozval ani jeden. Ani muk. Dva čtenáři z ČR se z mého seznamu odhlásili, se zdůvodněním, že si mysleli, že jsem pravičák, ale teprve teď jsem ukázal pravou barvu, když se takové baby zastávám. Dal jsem výše uvedený text přečíst jednomu příteli a on mi tvrdí, že průzkum POUZE přes internet je zkreslený, protože je známo, že v Česku mají internet jen studenti (a to jsou úplní idioti) a nebo lidé, kteří se tak či onak zkompromitovali kolaborací s komunisty.

Hm. Anyvej, je to pořád průzkum veřejného mínění českých interňeťáků. Jen obyčejná statistika, nikoho nekritizuji, nikomu nenadávám - tak mne z ničeho neobviňujte.

Poslední zpráva, přišlo mi to e-mailem, pochází z časopisu Blesk (abych neporušil copyright):

„Policista Tomáš Čermák se přímo vyžíval v tom, že na služebně bil vládní úředníci Kateřinu Jacques pendrekem do rozkroku. To hranici se sexuální úchylkou! Připustil to specialista na tyto deviace Luděk Daneš. Kolik takových lidí slouží u policie? Těžko říct. Policejní psychotesty na to nepřijdou. ,Odhalí pouze sklony k agresivitě, sexuální deviace ne,´ potvrdila policejní psycholožka Ludmila Čírtková.“

„,Na policii se se mnou zavřel v místnosti. Ječela jsem, že s ním nechci být sama, ale nikdo nepřišel. Bil mě dost brutálně pendrekem do rozkroku,´ popsala Blesku ,vyšetřovací´ metody Čermáka ještě dnes otřesená ředitelka sekce lidských práv Úřadu vlády. Bití do genitálií dokládá i lékařská zpráva. Tu předložila inspekci ministra vnitra, která případ vyšetřuje."

Takže baba zelená, která si tenhle humbuk sama vymyslela, aby získala volební preference, se asi třískala mezi nohy pendrekem sama. To jsou dneska lidi. No muselo to tak být, jak jinak? Potvrdí vám to každý odborník a rozumbrada z české hospody.

Jsem znám coby history buff a tak mne napadlo, že za protektorátu byl za schvalování útoku na říšského protektora trest smrti zastřelením. Ale to jen tak ... to s tím nesouvisí...Zpátky