Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Květen 2007


Co mi řekla křišťálová koule

Ross Hedvíček

Byl jsem potěšen, když jsem si v českém tisku přečetl, jak 25 příslušníků České policie bez ostrého střeliva vytvořilo neproniknutelný kordon okolo ruzyňského letiště, aby je tak ochránili před teroristy. Stalo se tak na pokyn jakési české vědmy (V Česku mají vědmy? Já jsem myslel, že jen nevědmy!), která vyčetla v křišťálové koulí, že "tam bude nějaké střílení". Rozhodně mne překvapilo, že Češi, nejateističtější národ na světě a národ nevěřících Tomášů (Jak máte důkazy?) se dokáží nadchnout pro něco takového.

Sedl jsem tedy do svého 2006 Mercury Grand Marquis LS stříbrné barvy a odjel do Wal-Martu na S.R. 776, kde jsem v nabídce ($39.99) zakoupil křišťálovou koulí - made in China. Přivezl jsem si ji domů, naleštil a položil ji ve své knihovně na stůl vedle monitoru počítače - abych mohl hned zaznamenat, kdyby něco. Zavřel jsem dveře a začal výslech.

"Křišťálová koule made in China - do we have a connection?" promluvil jsem ke koulí.

Koule se mírně zamlžila - uvnitř v tom skle - a ozval se hlas Jana Kanyzy: "Jsem na příjmu! Počúvam! Jaké jsou otázky?"

"Zajímalo by mne, kdy už konečně bude Česká republika demokratickou zemí a právním státem!"

"To je jednoduchá otázka!" pravila křišťálová koule. "V roce 2039. Akce a reakce a zákon o zachování energie platí i v tomhle. Československo přestalo být demokratické v roce 1939 a trvalo to až do roku 1989. Odbourávání nedemokratičnosti a bezprávností trvá přesně stejně dlouhý čas jako trvalo jejich zavedení. Padesát let. Tudíž 1989 plus 50 je 2039."

"A jak dlouho ta demokracie bude trvat?" nedalo mi se zeptat.

"Tak jako poprvé od roku 1918 až 1938 - tak okolo dvaceti let", potvrdil Kanyzův hlas z křišťálové koule mé temné předtuchy.

"A co bude potom?"

"V roce 2050 procento islámského obyvatelstva v Holandsku a ve Francii přesáhne padesát procent. Muslimové volí jen muslimy a tak v holandském a francouzském parlamentu bude většina demokraticky zvolených muslimských poslanců, kteří stejně tak demokraticky změní zákony Holandska a Francie tak, aby vyhovovaly většině obyvatelstva - to je jen demokratické, ne? Zavládne šária!"

"Ale co v Česku?" volal jsem zděšeně.

"V Česku to bude stejné, jen o chvíli později. Češi jsou známí antisemité a tak prezidentem bude v té době jakýsi Vladimír Stwora, antisemita jako bič a antiamerikanista jakbysmet. Češi ho budou uctívat jako staří Slované dřevěné bůžky v dutinách stromů a budou pořádat poutě do Prahy, jen aby ho koutem oka zhlédli. Hlavou islámské páté kolony quislingů a současné i předsedou českého parlamentu bude Imam Darius Nosreti, napůl Čech a napůl Íránec. Vrcholu popularity mezi českou populací dosáhnou tihle dva konoupkové, když při projevu amerického prezidenta ve Vídni pošlou na hranice české (ve švédském muslimském Malmö vyrobené) tanky a namíří laufy směrem na Vídeň. Vnučka herecký Švorcové, Džamilla Švorcová, k tomu bude přednášet báseň "Jak lvové bijem o mříže, inšalláh, inšalláh!"

"To je něco!" vysychalo mi z toho v hrdle. "A kdo bude tím americkým prezidentem v té Vídni v tom roce 2055 nebo kolik?"

"To bude Ashton Kutcher. A jeho historický projev ve Vídni (to místo vyberou jeho poradci kvůli historickému podtextu, Mongolové se v roce 1241 zastavili před Vidní, Rusové už ne) proti muslimskému ovládnutí Evropy se bude jmenovat 'We are Americans. We have guns and we don't give a flying fuck!' Davy českých vlastenců budou protestovat na Václavském náměstí s hesly 'Ne americkým agresorům!', ´Nejsme jako oni!´ a 'Pryč s americkými základnami!' a 'Ruce pryč od islámských bratrů!'a 80% obyvatelstva bude podporovat spojený návrh ODS a ČSSD na islamizaci země ´Cokoliv - jen ne Američany!'"

"Vrať se zpátky k Česku! Jak to bude vypadat v Česku?" nařizoval jsem křišťálové kouli s Kanyzovým hlasem.

"No, bude to vypadat jako když zkřížíš český národní charakter s islámem. Do roku 2100 bude česká kotlina kompletně islamizována. České ženy budou dobrovolně-povinně podstupovat genitální obřízku, za krádež bude usekávána ruka (český národ bude národem jednorukých), na Staroměstském náměstí, tak kde mají vydlážděné ty krize na zemi před radnicí, bude se znovu popravovat, ale za nevěru a takové věci, a chrám svatého Víta bude z vlastnictví státu převeden do vlastnictví pražského ajatolláha a stane se mešitou."

"A Čechům se to bude líbit?" stále jsem se zdráhal uvěřit.

"Bude!", pohrdavě si odfrkl hlas z křišťálové koule. "Budou tvrdit, že je to přesně to, co celou dobu chtěli a budou se předhánět, kdo udá víc nevěřících psů. Školy budou přeměněny na madrasy a minarety budou zdobit horizonty polabské nížiny a hornomoravského úvalu. Soubory umělecké tvořivosti a soubory lidových tanců budou nacvičovat Písně muezzína a Tak už máme, co jsme chtěli, inšalláh, inšalláh!"Zpátky