Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Leden 2008


Oh, to je tak české

Ross Hedvíček

Upozorňuji čtenáře, že následující text není pro útlocitné. Jste-li tedy útlocitní, přestaňte okamžitě číst. Teď hned!

Dostalo se mi do rukou oznámení z Vysoké školy ekonomické s razítkem Vysoká škola ekonomická v Praze, Správa areálu Jižní město, Ekonomická 957, 148 00 Praha 4, podepsané: Chládek Vlastimil, vedoucí správy areálu VSE JM. České používání napřed příjmení a teprve potom jména je tak mongoloidní, že mne to vždy přivede do vývrtky. Ovšem, to jsem ještě netušil, co se dočtu v oznámení Chládka Vlastimila. Jejich výzvu zde uveřejňuji ve snaze nějak pomoci Vysoké škole ekonomické v Praze, Jižní město.

Text vyhlášky:

V Praze dne 10. 12. 2007

Vážení zaměstnanci, pedagogové a studenti VSE JM, Ekonomická 957, Praha 4

V době od 15. 11. 2007 byly na části budovy VSE uzavřeny pánská WC. Nebylo to z důvodů technické poruchy, ale protože mezi námi je úchylný člověk, který velkou potřebu koná mimo mísu na podlahu WC. Lejna maže po mise i zvenku a hlavně maže lejna po stěnách kabinky, potom se lejnama podepíše L. H. Dlouhou dobu jsme nevěděli, co to znamená. Po čase nám napsal, že L. H. = LORD HOVEN. Tím, že jsme část pánských záchodů zamkli, omezili jsme znečišťování záchodů, ale LORD HOVEN napsal, cituji doslovně „znemožnili ste mi sraní, tak tady na to budu chcát, příjemný úklid". Je to napsáno doslovně i s chybou ste místo jste. Močil po záchodech mimo pisoáry, do sedaček na chodbách, na kterých odpočíváte o přestávkách, do rohů chodeb a do košů. Od pondělí 10. 12. 2007 jsou všechna WC otevřena a tímto se všem omlouvám za způsobené potíže. Jinak jsme nevěděli jak řádění L. H. zamezit.

Ještě jednu poznámku: LORD HOVEN si pravděpodobně nosí lejna s sebou v nějakých pytlících, neboť velikost znečištění není na jednu velkou potřebu dospělého člověka (to by musel být aspoň kůň). Pokud se LORD HOVEN vrátí po znečištění WC zpět na učebnu nebo do kanceláře, musí zákonitě smrdět lejnama, protože umyvadla na WC jsou čistá. To by mohlo být poznávací znamení.

Vážení, pomozte nám chytit LORDA HOVEN, neboť je tady také nebezpečí nákazy žloutenkou, nebo jinou nemoci. Kdo by měl nějaké podezření na úchyla, ať se obrátí na kancelář č. 0106.

Chládek Vlastimil

vedoucí správy areálu VSE JM

Tolik text výzvy. Dle našich zdrojů byl dnes ráno, 12. 12. 2007, i prostor před vchodem do kanceláře 0106 a dveře samotné hrubě znečištěny lidským výkaly. No nejsou to ynžynýři?Zpátky