Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červen 2009


Nejít k volbám není řešení

Ross Hedvíček

Dostalo se mi sdělení, že Jan Šinágl údajně nabádá posluchače, aby nešli k volbám. Psal jsem mu, abych si to ověřil u něj osobně, ale asi mne ignoruje - very bad move :-). Nevím, co tím Jan Šinágl sleduje - asi chce, aby volby vyhráli komunisti, co já vím? Protože to je to jediné, co se u vás může přihodit, pokud nebudete chodit k volbám a budete mít takové ty přiblblé kecy o tom, že není koho volit a že komunisti jsou v každé vaší politické straně, je, že vyhraje koalice ČSSD a KSČM. A Paroubek byl možná můj kámoš z vojny, ale teď už není. Lidi se mění.

Dovolte mi, abych vám vysvětlil, proč nejít k volbám je absolutní hovadina - a to na příkladu našich nedávných amerických voleb, kde vyhrál náš černý Paroubek a všichni se tu divíme i ušima každý den ráno, co zase ten hlupák nového vymyslel. Průměrný Čech nemá jasno, jak a proč Obama vyhrál volby - rád vysvětlím.

Obama vyhrál nad McCainem poměrem 69,456,897 hlasů ku 59,934,814 pro McCaina - tedy o necelých 10 miliónů a zhruba o 6 procent víc. Vyhrál ze třech důvodů

1) volební podvody Demokratů,

2) naprosto bezvýhradná podpora médií Demokratům a

3) 10-15 miliónů registrovaných Republikánů prostě nešlo volit, protože jim McCain nebyl dost konzervativní.

Takže jeho vítězství nebylo nijak ohromující. Pro informaci: USA má 310 miliónů obyvatel + 12 miliónů ilegálních Mexičanů + 100 tisíc ilegálně pracujících Čechů.

K bodu 1): Obamova podpůrná skupina ACORN organizovala volební fraud v masivním měřítku - hlavně na rasistickém základě mezi černochy. Taky se poprvé od roku 1964 a dob Martina Luthera Kinga projevilo, jak velcí a docela oškliví rasisti jsou vlastně černoši. Obamova manželka Michelle je taky rasistka jako bič, horší než David Duke! Známý je případ z Clevelandu, Ohio, kdy se mladý černoch na televizi přiznal, že pro Obamu volil 78x a že mu za po pokaždé ACORN zaplatil. Pokud chcete více informací - zagooglujte si na klíčová slova Obama election fraud. Odhaduje se, že ACORN má „zásluhu" na nejméně 5 miliónech neplatných hlasů pro Obamu. Volilo i velké množství voličů, kteří nemají právo volit, protože nejsou občané USA - tedy Mexičani. Tímto způsobem vyhrál Obama v Kalifornii (= 55 electoral votes) a pravděpodobně i v New Yorku (= 31 votes). Trik je v tom, že při registraci volit nemá PODLE ZÁKONA volební úředník právo se zeptat, zda volič má americké občanství! Představte si tu hrůzu!

K bodu 2): Naprosto bezvýhradná podpora médií pro Obamu: Dá se říci, že něco takového Amerika dosud nezažila. Média (noviny a televize) podporovaly Obamu způsobem, který se dá srovnat jen s podporou médií Kim Čong-ilovi v severní Koreji. Mezi těmito levicovými hlupáky vynikaly nejvíc kanály CNN, NBC, MSNBC a ABC, z novin New York Times a LA Times (které jsou v současné době ve velkých finančních problémech, protože je populace - kvůli tomuhle biasu - přestala kupovat a v nich inzerovat). Šéf GE (které vlastní NBC a MSNBC) Jeffrey Immelt a šéf NBC Jeff Zucker nařídili reportérům nekritizovat Obamu během kampaně a reportér Rick Santelli, který neposlechl a pořád viděl něco negativní na Obamovi, byl (dle svého vlastního vyjádření) poslán do NBC re-education campu. MSNBC vysílá denně úplně zuřivé útoky na kohokoliv, kdo je proti Obamovi. Běžným lidem to pochopitelně neuniklo - a akcie GE ztratily za posleni rok 75 % hodnoty. Ale komunisti si vždy hrají do ruky, že ano. Noviny Washington Examiner oznámil, že Obamův oznámený „cap™" program bude zlatý důl pro (uhádli jste) GE! Tedy zaplacena podpora během kampaně a jistě že si na tom i Immelt a Zucker nějaký ten halíř utrhnou. Bill O'Reilly to komentoval poznámkou, že vedle takovéhle korupce i Watergate vypadá jako nic. Přičtěte si ještě i denní masírování mozku z úst černošské rasistky Oprah Winfrey a můžete si přičíst až 20 miliónů hlasů pro Obamu, které by jinak nedostal.

K bodů 3): Naprosto nejvíc rozhodující bod byla ovšem neúčast 10-12 miliónů registrovaných Republikánů ve volbách - jen toto samotné mohlo přinést zcela jiný výsledek voleb. A tito republikáni prostě k volbám nešli, protože jim John McCain nebyl dost konzervativní! A toho komunistů Obamu by stejně nevolili, tak nešli k volbám vůbec. A to byla ta kritická chyba v kalkulaci. Jistěže John McCain nebyl to právě ořechové a žádný Reagan - ale aspoň to byl Republikán a určitě by nedělal takové šílenosti, co dnes vyvádí Obama.

Proto je nutné, abyste při volbách v Česku neudělali stejnou chybu jako konzervativci v Americe a ŠLI VOLIT - protože jinak komunisti vyhrají. Na obvyklou připitomělou otázku „Ale koho volit?" odpovídám: Je nad slunce jasné, že ODS má ve svém vedení velké množství hlupáků - počínajíc soudruhem rezidentem Klausem a komunistou Tlustým, ale je to pořád menší ze dvou zel! Alternativa je ČSSD, což jsou stejní pomatenci jako Obama a pořád se chtějí pářit s komunisty!

Nemůžete volit „osobnosti" - musíte volit politickou stranu a směr. Vidíte, že tady v Americe lidi volili pro fotogeničtějšího Obamu se zvučným hlasem a ještě to není ani 100 dní, co je v úřadu, a už je jasné, že Obama je neschopný komunistický prosťáček, z kterého si dělá srandu Chávez, Fidél i Ahmadínežád! A obzvlášť se nesmíte soustředit na „osobnosti" v Česku - protože je tam jednoduše nemáte! Jistě víte, že mám ve velké oblibě Cibulku a Hučína - je tam ale problém: Cibulka všechno zkoumá přes siderické kyvadlo, věří ve falešné siónské protokoly a píše e-maily VELKÝMI PÍSMENY! - tudíž je nezvolitelný! Hučín je zase plachý asketa, který se kamarádí s Komorousem a nedokáže davu nic éterického slíbit (Freeedom!) a ani jinak se zviditelnit. Myslím, že Hučín je rozvedený, měl by si začít nějaké techtlemechtle s nějakou úplně blbou televizní hlasatelkou (Kamila Moučková ne!), aby o něm psal i Blesk a Šíp a jeho preference půjdou nahoru jako raketa. Takže, zatím (bohužel) osobnosti jako Cibulka nebo Hučín nejsou zvolitelné - proto musíte volit „stranicky" a doufat, že se to časem vyčistí. A volte ODS i v případě, že osobně znáte místního kandidáta ODS a víte moc dobře, že je to osel. Volte jej, i když je to osel - protože volit „z trucu" ČSSD anebo nevolit vůbec není řešení. To byste potom dopadli, jako my v Americe s Obamou.

Rozdíl je, že my tady máme jiné (legální) prostředky, jak s takovými Obamy / ČSSD idioty zacvičit. Ty vy nemáte - proto musíte volit daleko opatrněji. Často jsem tázán: Co teď bude s Amerikou, když Obama je takový vůl? Obvykle odpovídám, že jen doufám, že během letoška a příštího roku udělá Obama co nejvíc škody - ekonomické i politické. Protože, čím víc toho pokazí, tím větší bude pád Obamy a Demokratů v mid-term election v 2010. Demokrati prohrají volby strašlivým způsobem a po zbývající dva roky Obama bude „lame-duck president". Veškerou škodu, kterou tihle blázni Demokrati napáchají, bude možné odstranit a zvrátit (jako rozpočet a nebo ten idiotský stimulus), ale zároveň se tak politický znemožní, že nebudou schopni vyhrát žádné volby dalších aspoň 20 let.

Takže to vidím optimisticky...Zpátky