Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Květen 2011


Podřež dítě, Alláh tě odmění

Miroslav Václavek

„Kde je Organizace spojených národů a Rada bezpečnosti, jindy tak horlivá když jde o to vydat rezoluci odsuzující Izrael? Kdy konečně projeví odvahu a vydá první rezoluci OSN odsuzující islámský terorismus a podněcování nenávisti k Židům?“ Ptá se hořce Rabi Marvin Hier v souvislosti s vyvražděním izraelské rodiny palestinskými teroristy ve vesnici Itamar. Když minulý pátek 11. března 2011 přišla večer domů dvanáctiletá dcera rodičů Udi a Rút Fogelových Tamar, netušila, že namísto svých nejbližších nalezne pouze jejich mrtvá těla v tratolištích krve.

V obci Itamar, v rodinném domě, byla palestinským komandem podřezána a ubodána celá izraelská rodina, včetně tříměsíčního batolete. Celý tento masakr byl naplánován a vykonán palestinskou teroristickou organizací Fatah, která prostřednictvím svého vůdce Mahmúda Abbáse ve svém prohlášení konstatovala, že útok byl „hrdinskou operací, která je přirozenou reakcí na fašistickou izraelskou okupaci.“ Pochopitelně, že v takovém případě, kdy jde o „hrdinné Palestince“, svět včetně Rady bezpečnosti zavírá oči, aby se snad obyčejný, antiizraelsky naladěnými médii indoktrinovaný smrtelník nedozvěděl, že takzvaný boj palestinského lidu za svobodu, je pouze terorismus, který bojuje s tříměsíčními batolaty. Jelikož se nejedná dle ideologie zla islámu o lidi, tedy o muslimy, vezme „palestinský mučedník“ nůž a podřeže bezbranné dítě v plenkách jako podsvinče. Zajisté, že má již takovým skutkem zajištěno místo v ráji, neboť islámské duchovenstvo a islámská republika Írán onen strašlivý masakr již ráčili pochopitelně oslavit a blahořečit.

Jelikož i naše země je součástí mediálního Matrixu, tak náš občan masírovaný proislámskou propagandou netuší, že k ráji se "palestinští hrdinové" prořezávají noži skrze krky malých dětí a jejich rodičů a že onen boj za údajnou svobodu spočívá v řezničině popírající jakékoliv lidství. To proto, že v médiích se o takovém aktu toho nejbrutálnějšího násilí ani nedozví. Ovšem pokud jde o plavbu islámského terorismu k břehům, které jsou právě před těmito vrahy chráněny blokádou izraelského námořnictva, je na palubě celý štáb České televize. Aby zachytil když „mučedníci,“ poté co se chopí kinžálů s cizelovanými pasážemi z Koránu a zaútočí na svoji zemi chránící izraelské námořníky byli jimi pokropeni v sebeobraně samopaly a zdokumentovali tak údajný izraelský „fašismus“. O tom proč izraelské námořnictvo vykonává blokádu, vypovídá nejlépe jeho poslední úspěšná akce při níž byla zadržena loď s tunami zbraní všeho druhu určených palestinským teroristům.

Nezbývá se mi tedy než ptát se s Rabi Hierem - kde jsou nejenom všechny ty Rady bezpečnosti OSN, mezinárodní aktivisté a laureáti Nobelových cen míru spílající izraelské armádě a námořnictvu?

Ale ptám rovněž se kde jsou všichni ti reportéři a novináři jindy referující rychlostí blesku o každém údajném porušení práv palestinského lidu a bůhvíčeho ještě, když jde o to, že se stát Izrael brání?

Ptám se za otce dětí, rabína Udi Fogela v okamžiku své smrti marně objímající tříměsíční dceru, jeho manželku Rút, 11letého syna Joava, 4letého syna Elada a 3měsíční dcerku Hadas, ubodané a podřezané islámskými teroristy.

Ptám se za přeživší děti Tamar 12 let, (která své rodiče a sourozence nalezla zavražděné) Ro’ie 8 let a Šaj 2 roky.

Ptám se za Izrael.

Ptám se za nás.

A je mi za takový svět hanba. Neboť ono velké mlčení neznamená nic jiného než svatbu islámu se západními demokraciemi.

„Když uzavře lasička s kočkou sňatek, je to špatné znamení“ (hebrejské rčení)Zpátky