Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Květen 2008


Editorial

Jelikož dosavadní redakční zdroje starších výtisků Lidových novin a Mladé fronty Dnes přestaly ony deníky odebírat, respektive si je kupují nepravidelně jen jednou týdně, v den, kdy je v nich týdenní televizní program, nemáme tedy k oněm deníkům přístup, leda přes internet. Ale proklikat se k relevantním článkům v internetovém vydání je nad lidské síly, protože bývají často zasunuty a v popředí jsou věci, které deníky chtějí čtenářům podsouvat jako nejzávažnější. Redakce nemá na předplatné těchto deníků Německa (cca 45 tisíc Kč ročně). Hledáme proto nám nakloněné čtenáře z Prahy, kteří mají tyto deníky celoročně předplaceny a byli by přečtené výtisky ochotni, místo vyhazování do popelnice, shromažďovat s tím, že by někdo z redakce CS-magazínu je jednou za měsíc dva u nich vyzdvihl, aby dopsali na redakci (csmagazin@gmail.com). Děkujeme.

S výjimkou pár čestných jedinců, které je možné na prstech rukou spočítat, čtou všichni CS-magazín po česku, tj. zadarmo, byť je jasné, že vydávání časopisu zdarma není. Pokud byste si přáli vymanit se z tohoto neblahého českého zlozvyku, učiňte tak, prosím, zasláním finančního obolu na adresu:

CS-magazín

Middelstestraat 11

6004BG Weert

Nizozemsko (Pays-Bas, Holland)

Bankovky vložte do obálky a pro jistotu je ještě zajistěte proti vyhmatání vložením do tužšího papíru, příspěvek lze také vložit do jednoho nebo dvou kusů papíru dopisního a pošlete nedoporučeně. Všechny takto zaslané příspěvky nám dosud došly bez úhony. Nezapomeňte vždy připojit svou e-mailovou adresu, abychom Vám mohli příjem částky potvrdit a poděkovat za ni.

Váš CS-magazínZpátky