Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červenec 2004


Inzeraty

CHCETE STRÁVIT PÁR DNÍ NEBO TÝDNŮ V PRAZE? Ubytování ve dvou samostatných bytech o 50 m2 v renovovaném řadovém rodinném domu v Praze. V prvním patře byt o dvou místnostech pro nejvýše 5 osob (v jedné místnosti 3, v druhé 2 osoby), v druhém patře dvoupodlažní byt sestávající ze dvou místností a kuchyně pro 4 osoby (po dvou v každé místnosti). Samostatné vchody, každý byt má ústřední topení, koupelnu, teplou vodu, WC, televizi, postele mají pružné rošty. Možnost přistýlek pro děti. Absolutně tichá poloha nerušená dopravou. Terestrické i satelitní televizní programy, 19 minut tramvají, popřípadě tramvají a metrem 15 minut na Václavské náměstí. Za osobu a noc se snídaní 19 €, děti do 6 let zdarma, pro děti mezi 6 a 12 lety padesátiprocentní sleva. Garáž k dispozici v sousedství za 4 € denně. DOVOLENÁ V ČESKÉM RÁJI v kterémkoli ročním období ve stylové patrové roubené chalupě pro čtyři osoby ve vesničce mezi Sobotkou a hradem Kost. Dvě koupelny, dvě WC, ústřední topení, teplá voda, vybavená kuchyně, terestrická a satelitní televize, garážování na oploceném pozemku u chalupy. 49 EUR/den. V obou případech je zaknihování předem nutné. Volejte nebo faxujte: 0031 495 536375, e-mail: 333222@seznam.cz

NOVINY

jsou pravidelný čtrnáctideník Společnosti slušných krajanů tištěný na novinovém papíře formátu A4 o 16 stránkách, vycházející každé druhé pondělí již od července 1999 v jazyce českém a slovenském, poslední stránka je v angličtině. Noviny se rozesílají do celého světa letecky.

Předplatné včetně poštovného činí pro Austrálii AUS $ 59 ročně, předplatné do Ameriky a Evropy se vytvoří posláním šeku na AUS $ 82 (osmdesát dva australských dolarů) spolu s lístečkem, na jakou adresu se mají NOVINY letecky zasílat.

Kdo má zájem a napíše na níže uvedenou adresu, obdrží jeden výtisk NOVIN zdarma.

NOVINY

The Wentworth Bldg. B62

University of Sydney , NSW 2006

AUSTRALIA

Knihovna LIBRI PROHIBITI hledá staré české a slovenské knihy, noviny, časopisy, oběžníky, věstníky a další tiskoviny s českou a slovenskou tématikou, vydávané mimo Československo.

LIBRI PROHIBITI

Senovážné nám. 2

110 00 Praha 1

tel./fax ( 0 04 20 ) 2 24 22 59 71

e-mail libpro@iol.cz

http://libpro.cts.cuni.cz

V této rubrice uvádíme řádkovou i stránkovou inzerci. Chcete-li inzerovat, spojte se prosím e-mailem s redakcí CS-magazínu csmagazin@atlas.czZpátky