Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Říjen 2006


Proč je část českých voličů dobytek?

Ross Hedvíček

Než se ve vás začne vařit krev, přečtěte si ten název ještě jednou a všimněte si, jak je to vymezeno. Nenapsal jsem, že Češi (10 miliónů lidí, včetně nemluvňat) jsou dobytek, píši o českých voličích (jen 5 372 449 lidí), ale ani ty nemám na mysli všechny - jasně jsem napsal ČÁST českých voličů. Jak velká část? Přesně 685 328 lidí, neboli 12,81 % voličů je podle mne dobytek.

To jsou totiž voliči, kteří přímo nebo zprostředkovaně volili poslance dnešního Parlamentu České republiky za KSČM Josefa Vondrušku. Soudruh Josef Vondruška věznil (byl "vychovatel", vězni mu říkali "bachař Filipes" v letech 1972 až 1990, v dobách komunistické diktatury a přímé sovětské vojenské okupace) v nejtvrdším komunistickém lágru Minkovice u Liberce kromě mnoha dalších bojovníků za svobodu a demokracii i Petra Cibulku, Jiřího Gruntoráda a Vladimíra Hučína. Vondruška na poslední chvíli, v roce 1988 dokončil vysokou školu SNB v Praze a coby titul obdržel JUDr.

Jiří Gruntorád vzpomíná, jak ho v minkovickém vězení zapřáhli do sněžného pluhu, protože bachaři chtěli ušetřit pohonné hmoty. "Pokud existuje peklo na zemi, pak bylo v Minkovicích", cituje Gruntoráda český tisk. Vladimír Hučín napsal 3. září 2006 následující: "Velice dobře znám npor. Josefa Vondrušku, neboť jsem byl v letech 1983-1986 umístěn v nápravně výchovném ústavu v Minkovicích. On osobně mi navrhl po výkonu trestu ještě další trest a to takzvaný ochranný dohled na 2 roky. Tento návrh Vondruška učinil poté, co mi zemřel táta a já na pohřeb nemohl. Do konce trestu mi ještě zbývaly 3 měsíce! Vondruška mi v Minkovicich navrhl víc než 55 kázeňských trestů a dával si na mně opravdu záležet! V důsledku toho jsem strávil celkově 10 měsíců v zostřené korekci! Já jsem byl v Minkovicích jako jeden z mála označen zeleným a bílým pruhem na vězeňském mundúru. Bylo to z toho důvodu, že jsem byl odsouzen za pobuřování podle § 100, za hanobení státu světové socialistické soustavy a jeho představitelů podle § 104, za nedovolené ozbrojování a další trestné činy mající charakter nepřátelství proti socialistickému státnímu zřízení. Dnes je má takzvaná trestná činnost rehabilitována dle zákona o protiprávnosti komunistického režimu. To, že je Vondruška jako poslanec v parlamentu, je svým způsobem i důvod mé kandidatury do senátu, neboť v rámci svých možností a zkušeností chci zabránit podobným zločincům působit ve veřejných funkcích!"

Vladimír Hučín má pravdu a měli byste jej zvolit. Ovšem není to všechno, co můžete udělat. Co byste měli udělat, je kontaktovat - písemně, telefonicky a osobně - své zákonodárné představitele, své poslance a senátory, které jste už dříve zvolili a vysvětlili těm hňupům, bývalým komunistům a dětem komunistů (a pár slušným, ale nechápavým), že VY jste elektorát, že VY jste voliči a VY jste je zvolili. Že tedy jejich poslanecký a senátorský mandát dostali od VÁS, nikoliv od předsedů svých stran. A VY, voliči, máte právo žádat, aby VÁS poslanci reprezentovali ve sněmovně a senátoři v senátu. VY máte PRÁVO (opravdu, nekecám, to vám vždy tajili), aby vás poslanec, senátor reprezentoval VÁŠ (ne svůj) názor!

A váš názor by měl být, aby poslanecká sněmovna přijala rozhodnutí, kterým by zbavila poslance soudruha Josefa Vondrušku jeho funkcí a poslaneckého mandátu Z DŮVODU MORÁLNÍ NEZPŮSOBILOSTI (podle mne protože je to komunistický grázl!). A požádejte vašeho poslance, ať to předloží k hlasování! Jisté je, že komunisté budou hlasovat proti, ale snad jich není většina. A důležitým bodem je, že musí být rozhodnutím poslanecké sněmovny VYKOPNUT! Ne, že mu bude dovoleno rezignovat! To je málo!

Dostávám spousty e-mailů, že stále jen kritizuji a kritizuji a neporadím, co byste tedy měli dělat. Tak tady to máte. Využijte svých zákonných práv jako občané a udělejte něco sami pro sebe a pro lepší budoucnost své země. Děláte to sami pro sebe a pro své děti, ne pro nějaké zlé emigranty. Není třeba dělat další defenestraci, není třeba být jako oni (jejich otcové vyhodili z okna Jana Masaryka), z oken je vyhazovat nemusíte, stačí je vykopat ze sněmovny a ze senátu.

Udělejte to a budete mít krásný precedens! A uvidíte, jak všichni ti arogantní Langrové, Mlynářové, Rujbrové, všichni ti bývalí komunisté a děti komunistických rodičů budou najednou překvapeně valit bulvy a budou strachy dokálení až za ušima. Oni jsou tam pro vás, vy nejste pro ně! A je třeba, abyste jim dali vědět, že o tom víte. Česká republika nebude právním státem, dokud zločiny a zločinci nebudou potrestáni, nástup vojáka Švejka do kasáren NATO nic nezměnil. Demokracii si musíte vynutit sami, tu vám nemůže nikdo naordinovat z balkonu na Václavském náměstí.

Článek klidně pošlete, kam vás napadne. Policii ČR ho pošlu sám.

Zdroje:

O Hucinovi:

http://mbelza.sweb.cz/vlastimil_podracky_hrdinum_se_nedekuje.htm

http://www.hucin.info/kniha.html

O Vondruškovi:

http://www.psp.cz/cgi-bin/win/sqw/detail.sqw?id=4527&o=4 - zde je Vondruška uveden jako JUDr.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/kandidati/clanek.phtml?id=155981 - zde je Vondruška uveden jako RSDr.Zpátky