Český a slovenský zahraniční časopis  
     
 

Červen 2008


Patnáct procent vrahů

Miroslav Václavek

Byl vzorný komunista. Učitel jazyků. Později zásobovač. Děti, které zabíjel pojídal ještě zaživa. Bylo mu prokázáno zavraždění třiceti jedna chlapců od osmi do osmnácti, čtrnáct děvčátek od devíti do čtrnácti let a osmnácti mladých žen. Své oběti nelidsky mučil, uřezával jim přirození, vypíchával oči, zaživa ukusoval maso z těla. Proti němu je i poslanec za KSČM Vondruška civilizovaný. Ten jenom strkal politickým vězňům hlavu do záchodu a řezal je obuškem. Seznamte se - člen Komunistické strany Sovětského svazu, masový vrah, deviant, bestie, lidojed, Andrej Romanovič Čikatilo. Říše zla zplodila jednu ze svých stvůr.

Začalo to znásilněním Ljuby Birjukovové, devítiletého děvčátka, kterému poté vypíchal oči a utopil ji. Jak taky jinak rozveselit komunistické srdce. Rovněž znásilňování dětí cestou do sibiřského koncentráku bylo přirozenou zábavou těch krásných sovětských lidí. Jak o tom psala na stránkách MF Dnes paní Věra Sosnarová. A jak jednou žralok ochutná lidského masa, touha po něm se jen zvětšuje. Stejně to bylo u komunisty-lidojeda Čikatila. Třináct let soudruh Čikatilo zabíjel děti. Třináct let bylo vedeno vyšetřování. Dokonce bylo dopadeno a usvědčeno patnáct údajných vrahů. Všichni se přiznali a jeden z nich Alexandr Kravčenko byl popraven. S přiznáváním měla sovětská inkvizice bohaté zkušenosti. V mučírně se přizná každý. A tak mohl nerušeně komunista Čikatilo zaštítěn učením velkého Lenina dál zanechávat svoji stopu nezměřitelné bestiality a zármutku.

Ale s koncem Sovětského svazu spadla klec. Čikatilo byl zatčen. Už ne jen formálně, jak se mu jednou předtím stalo, ale doopravdy. Už mu odznáček Uljanova-Lenina na klopě, který se díval do tváře mučených dětí spolu s ním a rudá knížka nepomohly. V průběhu soudního přelíčení zúčastnění při líčení hrůz omdlévali. Před vystoupením prokurátora zazpíval coby dobrý komunista Internacionálu aby si poté vyslechl ortel. Trest smrti. Ten byl vykonán 14. 2. 1994.

U nás by dostal invalidní důchod a nyní by byl již na svobodě jako sériový vrah, sadista a nekrofil Jiří Straka. My vrahy a bestie netrestáme. My si je volíme do parlamentu. Patnácti procenty populace.Zpátky